Dzień Dziecka w szkole

dziendziecka21 18Dzień Dziecka

 

      To był dzień inny jak co roku. W związku z pandemią Covid-19, w tym roku szkolnym obchody Dnia Dziecka były zorganizowane w szkole tylko w obrębie własnych klas. Nie było wspólnyc zabaw, gier międzyklasowych, czy też wspólnego ogniska. W tym roku każda klasa spędziła Dzień Dziecka wraz z wychowawcą.  Ale każdy z nich stanął na wysokości zadania, bo wiadomo, że jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie.

 

Na początku dnia pani Dyrektor Renata Kałuża, złożyła dzieciom najserdeczniejsze życzenia i życzyła radosnego święta. Następnie wychowawcy  zorganizowali wiele ciekawych zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować i wspólnie bawić się na boisku szkolnym.  Wiadomo, że wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na swoje święto, a przygotowane atrakcje, zapewniły im udaną zabawę. Dzieci były zadowolone i żałowały, że taki dzień jest tylko raz w roku.

Zaangażowaniem oraz chęcią udziału w zabawie, dzieci udowodniły, że można wspaniale się bawić nie tylko w świecie wirtualnym.

Wszystkim rodzicom oraz nauczycielom zaangażowanym w pomoc i organizację Dnia Dziecka serdecznie dziękujemy.

 

dziendziecka21 1

dziendziecka21 1

 

dziendziecka21 1

 

dziendziecka21 1

 dziendziecka21 18

dziendziecka21 11

 kl4 1

 kl4 2

 kl4 3

 kl4 7

Pozostałe zdjęcia w GALERII.